В травні, напередодні проведення Grand Prix у Monte Carlo, друковане видання Forbes Monaco видає спеціальний випуск журналу, присвячений королівським гонкам та зі списком мільярдерів 2021. Видання Forbes спеціалізується на темах бізнесу, інвестицій, технологій та лідерства. На обкладинці журналу семикратний чемпіон «Формули 1» Льюіс Хемільтон, в журналі рейтинг світових мільярдерів та огляд топ венчурних капіталістів.
Коментар українки, професійної членкині Американської Асоціаціі Консультантів, Зоряни Головатої надруковано до статті головного контент-директора Forbes Media та редактора журналу Forbes, Рендалла Лейна «Operation Wealth Speed».
Рендалл Лейн в 2011 році створив список Forbes « 30 до 30», до якого входять перспективні фігури з різних сфер бізнесу. Автор книги «Нулі: мої зловисновки за десятиліття. Уолл-стріт зійшла з розуму», в котрій Лейн виклав схожість деяких трейдерів
з Уолл-стріт та гравців Вищої ліги бейсболу в їх поглядах на етику обману. New York Times визначила Лейна як одного із 922 самих впливових людей США.
«Як Формула 1 пов'язана з технологією розвитку мислення, що активно працює у бізнесі? Теорія, що широко застосовується в управлінні, прийшла із спорту. Вона говорить, що ні влада, ні статус, ні фінанси не перемагають в повній мірі суперника всередині нас. І що лише від способу мислення залежить результативність дій. Як потрібно мислити, щоб завжди отримувати бажаний результат? Відповідь знаходиться у нас самих. Проте шукати потрібно не стільки відповіді, скільки «правильні» запитання. Саме від фокусу запитання залежить напрямок думки, а від неї дії, що дають результат.
Про що ми говоримо, коли діємо? Про наш спосіб прийняття рішень, про когнітивну здатність. Вона закладена в нас самих і потребує постійного тренування. Добре відпрацьовані функції говорять про нашу особистість і про здатність перемагати чи програвати. В спорті і в бізнесі тренування відбуваються по різному, проте є спільна річ - психологічна перемога.
В основі перемоги присутня емоція. Через її призму ми сприймаємо себе, речі навкруги нас, людей. Чи є інше мірило нашої оцінки? Так. Усвідомлення. Тренування свідомого прийняття обставин робить мозок «молодшим» в середньому на 5 років. Саме усвідомлення лежить в основі трансформування мислення у будь якій діяльності. Все, що ми здатні усвідомити, ми можемо змінити на власний розсуд. І чи не прекрасно таким чином мати персональну здатність управляти всіма аспектами свого життя?
Психологія спорту чи психологія бізнесу - це персональна психологія кожного окремого індивіда зі своїм типом мислення, усвідомленням, бажанням, складом характеру та темпераменту, і в результаті здатністю до дій.»